پایگاه خبری و تحلیلی بهزیست آنلاین

Behzist online news and analysis website

۵ اسفند ۱۴۰۲ ۲۲:۳۴

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ۲۲:۳۴

رشیدی: نمایش ایران در نیمه دوم دیدار مقابل قطر عالی بود/ باید عیار تیم ملی را در بازی با ژاپن دید

پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، تیم ملی در مصاف با قطر دو نیمه متفاوت داشته و تغییر رویه شاگردان قلعه‌نویی در ۴۵ دقیقه دوم باعث برتری پرگل آنها شده است.

درباره برتری ۴ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر و قهرمانی در تورنمنت چهارجانبه اردن اظهار داشت: امیر قلعه‌نویی از سبک بازی ملی‌پوشان در دیدار با اردن ناراضی بود و اگرچه آن بازی را ۳ بر یک برده بودند، اما اعلام کرد از نحوه نمایش ملی‌پوشان رضایت ندارد. تیم ملی در نیمه نخست دیدار با قطر نیز با همان سبک بازی کرد و اصلاً خوب نبود، اما در نیمه دوم همه چیز متفاوت شد. نمایش ملی‌پوشان در بازی با اردن نیز در نیمه اول صد درصد متفاوت با نیمه دوم بود. تیم ملی در نیمه دوم نمایشی عالی داشت و روی ارسال از جناحین موفق عمل کرد.

وی در ادامه افزود: فکر می‌کنم صحبت‌های قلعه‌نویی در بین دو نیمه روی ارسال از جناحین و دور زدن حریف بود که همین امر باعث شد ملی‌پوشان چهار گل بزنند و قطر را شکست دهند. البته ایران در جامی قهرمان شد که چهار تیم حضور داشتند و خیلی تأثیر آنچنانی برای ما ندارد، اما در راه آماده‌سازی برای جام ملت‌های آسیا مفید خواهد بود. تیم‌هایی مثل قطر و اردن نمی‌توانند فشار آنچنانی روی دروازه ایران بیاورند. تیمی مثل ژاپن خودش را از فوتبال آسیا جدا کرده است و با سبکی بازی می‌کند که تیم‌های خوب دنیا را شکست می‌دهد. باید دید عیار تیم ملی مقابل چنین تیم‌هایی چیست.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به حضور کارلوس کی‌روش روی نیمکت تیم ملی قطر گفت: کی‌روش از ایران شناخت داشت، اما بازیکنان تیم ملی در نیمه دوم خوب جنگیدند و نتیجه‌اش را با چهار گل گرفتند. نکته‌ای که در تیم ملی دیده می‌شود، میانگین سنی بالای این تیم است و به نظرم باید تغییر و تحولی در این تیم صورت بگیرد و پس از جام ملت‌های آسیا پوست‌اندازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط