پایگاه خبری و تحلیلی بهزیست آنلاین

Behzist online news and analysis website

۵ اسفند ۱۴۰۲ ۲۲:۲۰

شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ۲۲:۲۰

مشاور سیاسی دبیرکل حزب الله: «طوفان الاقصی» ضعف اطلاعاتی فاجعه‌بار ارتش رژیم صهیونیستی را برملا کرد

سید حسین الموسوی، مشاور سیاسی دبیرکل حزب الله لبنان گفت: عملیات طوفان الاقصی گویای ضعف و شکست اطلاعاتی فاجعه‌بار ارتش رژیم صهیونیستی می‌باشد؛ همان ارتشی که ادعا داشتند شکست‌ناپذیر است.

سید حسین الموسوی، مشاور سیاسی دبیرکل حزب الله لبنان، عملیات «طوفان الاقصی» را شورانگیز و شادی‌بخش قلوب مسلمین توصیف کرد.

الموسوی تصریح کرد که این عملیات که با هدف آزادسازی اسرای فلسطینی صورت پذیرفت، بر این اصل تأکید می‌کند که امت اسلامی از حمایت و یاری ذات اقدس الهی برخوردار است؛ ممکن است که گاهی ضعف و فترت در این امت ظاهر گردد اما این امت تسلیم‌ناپذیر است.

الموسوی در ادامه افزود: «سال‌های طولانی است که دشمنان علیه فلسطین توطئه کرده تا آن را به زانو در آورند و از قلوب و افکار آحاد امت اسلامی جدا سازند. اما به لطف خداوند متعال و با صبر، استواری و بصیرت ملت فلسطین و حمایت جمهوری اسلامی ایران، شاهد آنیم که امروز فتح و ظفر در دسترس مجاهدین فلسطین است و در این امر جای هیچ شکی باقی نمانده است.»

وی اضافه کرد: «استکبار جهانی بر روی نسل سومی‌ها شرط بسته بود با این امید واهی که آنها از لحاظ ذهنی از هر آنچه در فلسطین رخ داده است منفک و دورند و دغدغه‌ی فلسطین را ندارد. لیکن امروز این نسل بار دیگر روحیه‌ی مقاومت و آرمان فلسطین را احیاء نمود؛ گویی که همین امروز فلسطین به اشغال در آمده است. این نسل در مقابل چالش‌هایی که این رژیم غاصب ایجاد کرده است سربلندتر از همیشه ظاهر شده است. در واقع همانطور که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله، فرمودند اسرائیل از خانه عنکبوت ضعیف‌تر است و امروز به عینه شاهد درستی این گفته‌ی ایشان می‌باشیم».

الموسوی همچنین اشاره کرد که در این عملیات عظیم و بی‌سابقه، مجاهدین فلسطینی از حصار محکمی که رژیم صهیونیستی حول نوار غزه ایجاد کرده بود طی مدت کوتاهی عبور کردند و وارد شهرک‌های غیرقانونی صهیونیستی شدند در حالیکه مقامات صهیونیستی ساعت‌ها از ابعاد گسترده‌ی این عملیات غرورآفرین بی‌خبر بوده و حتی تا این لحظه نمی‌دانند چه تعداد کشته، مجروح و اسیر متحمل شده‌اند.

این عملیات گویای ضعف و شکست اطلاعاتی فاجعه‌بار ارتش رژیم صهیونیستی می‌باشد؛ همان ارتشی که ادعا داشتند شکست‌ناپذیر است. اما به یاری خداوند متعال، این ارتش در نبرد آزادسازی لبنان و همچنین جنگ ۳۳ روزه در ژوئیه ۲۰۰۶ و امروز در عملیات «طوفان الاقصی» به خاک ذلت نشسته است.

الموسوی تاکید کرد: «ما این ظفر و پیروزی عظیم را به امت اسلامی تبریک می‌گوییم و امیدواریم این عملیات گامی برای فتح نهایی باشد. «طوفان الاقصی» این مسأله را بخوبی روشن ساخت که عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی  به مثابه‌ی شرط‌بندی بر روی اسب بازنده است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار مرتبط